( حریم خصوصی کاربران )

"بکریک اپلیکیشن ارائه خدمت مکان محور در سراسر جهانی بوده که تحت نظارت کمپانی اندیشه بکر سیستان فعالیت می‌کند کلیه خدمات و قوانین مورد استفاده در این اپلیکیشن براساس قوانین جهانی است. در صورتی که شرکت قوانین و مقررات خود را تغییر دهد، این برنامه نیز براساس قوانین جدید فعالیت خواهد کرد . شما با عضویت در اپلیکیشن "بکرمی‌پذیرید که دریافت خدمات ، ثبت درخواست ها و پیگیری لازم خود را مطابق با قوانین کمپانی انجام دهید .

( تجزیه و تحلیل رفتار کاربران )

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. به اعتقاد ما، حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آن‌ها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف ما، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام استفاده از اپلیکیشن ، از جانب شما دریافت می‌گردد. این اطلاعات جمع‌آوری شده، تنها برای منظور‌های خاص خود به کار برده می‌شوند تا کیفیت خدمات و محتوای برنامه را بهبود بخشیده و بر تجربیات کاربران در حین استفاده از اپلیکیشن بی افزایند. چنانچه وارد برنامه ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را ثبت و استفاده نمایید، این‌ها اطلاعاتی هستند که جمع‌آوری می‌کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می‌کنیم تا تعداد درخواست های برنامه را در بخش های مختلف مشخص کنیم. اطلاعاتی غیر از این هایی که گفته شد از شما جمع آوری و ذخیره نمی‌نماییم، مگر اینکه خود شما بخواهید اطلاعات دیگری را در اختیارمان بگذارید. مثلا اینکه شما فرمی را در برنامه پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ثبت درخواست ، ایمیل، اسم و سن شما و... باشد و آن را برای ما ارسال نمایید . این سامانه ممکن است اطلاعات زیر را جمع‏ آوری و ذخیره کند زمانی که شما هر اپلیکیشنی را نصب و استفاده می‌کنید، اطلاعات معینی از شما به طور خودکار و یا بصورت دستی جمع‌آوری می‌شود. ( ما نیز به ازای استفاده از اپلیکیشن، اطلاعاتی درباره تلفن همراه فرد و همچنین اطلاعات فردی او را از برنامه جمع‌آوری کرده و ذخیره می‌نماییم ) : - شماره تلفن همراه به منظور شناسایی و اعتبار سنجی کاربران - اطلاعاتی درباره نسخه اندروید به منظور توسعه بهتر برنامه - تاریخ و زمانی که شما وارد اپلیکیشن ما می‌شوید و مدت زمانی که در آن هستید - اطلاعات فردی از جمله نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، تاریخ تولد ، استان ، شهر و موقعیت جغرافیایی به منظور ثبت و پیگیری درخواست هایی که از بخش های مختلف اپلیکیشن دارید .

( اطلاعات و دسترسی‌ها )

در صورت تمایل به استفاده از اپلیکیشن "بکرکاربر اطلاعات شخصی را عنوان کرده و در اختیار این سامانه قرار دهد، در این صورت کاربر موافقت خود را با انتقال و ذخیره این اطلاعات در سرورهای کمپانی اعلام کرده است . نصب این برنامه بر روی گوشی‌های روت شده به دلیل مشکلات امنیتی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌گردد. مسئولیت بروز هرگونه مشکل امنیتی در گوشی‌های روت شده بر عهده کاربر می‌باشد .

( موارد افشاء اطلاعات کاربر )

بنا به صلاح دید و یا درخواست مراجع قانونی ممکن است اطلاعات شخصی شما را به منظور پاسخگویی به درخواست‏های قانونی، تقویت سیاست‏هایمان، پاسخ ‏دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از حقوق، مالکیت، یا امنیت هر شخص، توسط این سامانه استفاده یا به مراجع ذیصلاح افشاء شود. لذا با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این سامانه قرار دهید و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می‏باشد.

( اقدامات امنیتی )

اطلاعات شما در سرورهای کمپانی که در سراسر جهان قرار دارد؛ ذخیره شده است. اطلاعات برای ما به عنوان دارایی و سرمایه تلقی می‏شود که باید از آن محافظت کرد و لذا از روش‏ها و ابزار متعددی ( رمز گذاری، گذرواژه‌ها، امنیت فیزیکی و غیره ) برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آنها استفاده می‏شود. اگرچه، همانطور که خودتان هم می‏دانید، شخص ثالث ممکن است به طور غیرقانونی به انتقالات یا ارتباطات خصوصی شما دسترسی پیدا کرده یا آنها را رهگیری کند. بنابراین، اگرچه این سامانه تمام تلاش خود را به کار می‏گیرد تا از حریم خصوصی شما حفاظت کند، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نپذیرفته و شما نیز نباید انتظار داشته باشید، که اطلاعات شخصیتان یا ارتباطات خصوصیتان، همواره محرمانه باقی بماند.

( تغییر در سیاست‌ها )

ممکن است که سیاست حفظ حریم خصوصی را در هر زمانی توسط این برنامه اصلاح شده و بهبود داده شود. کلیه موارد اصلاح شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سامانه، اجرا خواهد شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این سیاست‏ها اعلام می‏کنید. به علاوه، از طریق مرکز تماس، اطلاع‌رسانی‌‏های لازم در این خصوص انجام خواهد گرفت.

( شرایط استفاده از اپلیکیشن )

اپلیکیشن "بکرامکانات ثبت و پیگیری درخواست کاربران با سامانه های موجود را فراهم کرده است. برخی از این خدمات شامل - ثبت کالا به منظور عرضه - واریز وجه توسط مشتریان - خبر رسانی و ارسال اعلان - و

( پیوند به دیگر سایت‌ها )

برنامه ما ممکن است پیوند‌هایی با دیگر سایت‌ها داشته باشد. هنگامی که شما با سایت دیگری پیوند برقرار می‌کنید، دیگر از سایت ما خارج شده و مشمول قوانین خاص سایت جدید هستید. این سایت‌ها ممکن است که اطلاعات دیگری را از شما دریافت کنند، بدیهی است جهت کسب اطلاعات بیشتر باید با سایت‌های ذیربط تماس برقرار نمایید.