بیشتر بخوانید

گواهینامه کاربری کامپیوتر در اروپا (ECDL ) که در سطح بین‌المللی ICDL نامیده می‌شود تضمین می‌کند که دارنده آن، دانش مفاهیم پایه فناوری اطلاعات را دارا بوده و صلاحیت توانایی استفاده از کامپیوتر شخصی و کاربردهای عمومی کامپیوتر را دارا می باشد . گواهینامه ICDL به عنوان یک مدرک مورد تایید و معتبر در جوامع بین الملل پذیرفته شده است بدین طریق که جهت استخدام موسسات و مراکز ، شرکت های دولتی و خصوصی لازم است فرد این گواهینامه را به عنوان ملاک توانایی کار با کامپیوتر یا به عبارتی سواد الکترونیکی ارائه دهد و تضمین کننده مهارت لازم در استفاده از کامپیوتر مطابق با سرفصلهای بین الملل می باشد. هدف کلی برنامه ECDL بهبود و پیشرفت در سطوح پایه فناوری اطلاعات و لایه های بالاتر از آن در استفاده از کامپیوتر شخصی در سطح اروپا و سطح بین المللی است . استاندارد ECDL با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه سخت افزار و نرم افزار توسعه پیدا کرده و در صورت نیاز به روز می شود . نقش این بنیاد ، توسعه مفاهیم ICDL و تشویق افراد در یادگیری سواد الکترونیکی است . بنیاد ECDL بر شیوه آموزش و ارزیابی این الگو در اروپا و سطح بین المللی نظارت دارد. بنیاد ECDL یک سازمان غیر انتفاعی است که با هدف توسعه فرهنگ دیجیتال در اروپا تشکیل شده است و کشورهایی که عضو هیئت انجمن انفورماتیک CEPIS هستند ، به شدت از این گواهینامه پشتیبانی کرده و این گواهینامه در تمامي کشورها معتبر است .

  • # 2018جایزه بین المللی
#

درباره ما

اندیشه بکر نخستین موسسه در زمینه ارائه خدمات یادگیری مبتنی بر سنجش و تعیین سطح در دپارتمان های زبان و کامپیوتر می باشد . بیش از دوازده سال است که با خدمات خود به دانشگاهها ، سازمانها ، شرکتها و مدارس کمک می کنیم تا با استفاده از سنجش، عملکرد آموزشی خود را مورد ارزیابی قرار دهند .

محتوای آزمونی شبکه یادگیری به کمک سنجش بکر بر اساس طرح و نقشه ای پیش بینی شده و مبتنی بر اصول معین توسط مؤلفین با تجربه مطابق با سرفصل های آموزشی تهیه و با به کارگیری اصول طراحی در قالب های متنوع عینی، نیمه عینی و انشایی طرح ریزی شده اند . در این آزمون ها تلاش شده ضمن جذاب بودن سئوالات طی یک روال منطقی و مفید هدف های آموزشی مورد ارزیابی قرار گیرد. از آنجا که سبک یادگیری افراد با یکدیگر متفاوت است، امید است نتایج حاصل از این آزمونها، طبقه بندی هدف های رفتاری در چهار حوزه و قلمرو حیطه شناختی، عاطفی، روانی و کوششی برای یافتن نارسایی های آموزشی و کشف نقاط ضعف فراگیران جهت هدایت و بهبود یادگیری مورد استفاده قرار گیرد .

#

خدمات ما

ICDL

Learn International Computer Driving License

به معنای مهارت کار با کامپیوتر میباشد. دوره ICDL یک استاندارد بین المللی در مهارتهای کاربردی کامپیوتر است. این برنامه یک گواهینامه با کیفیت بالا و معتبر در سطح بین المللی است که توسط متخصصان دانشگاهی و بین المللی از سراسر جهان طراحی، ارزیابی و تأیید شده است. به این مهارتها در داخل اروپا ECDL و در خارج اروپا ICDL گفته میشود.

English

Learn English Online

برقراری ارتباط موثر و مکالمه‌ی روان با انگلیسی زبانان از مهمترین اهداف یادگیری زبان انگلیسی است که دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان موسسه بکر به شما کمک می‌کند به این هدف دست پیدا کنید. مهارت مکالمه (Speaking) مهارتی است که شاید بیشترین چالش را در یادگیری به‌همراه داشته باشد زیرا به تعامل مفید در کلاس و متدهای نوین نیاز دارد.

فرصت های شغلی بهتر و بیشتر

زبان انگلیسی ممکن است زبان رسمی و یکتای جهان نباشد، اما زبان پیش فرض تعداد بیشماری از کشورها بوده و از آن برای برقراری ارتباط بین المللی استفاده می شود. از آن گذشته، اگر به آگهی های استخدامی اکثر شغل ها نگاهی بیندازید در لیست نیازمندی های احراز، دانش زبان انگلیسی در جایگاه های اول گرفته است که اهمیت آنرا نشان می دهد.

مهاجرت صحیح

برای مهاجرت کردن به کشوری انگلیسی زبان، اگر زبان انگلیسی ندانید کاستی بزرگی در پرونده خود خواهید داشت. در ایالات متحده برای دریافت شهروندی باید امتحان زبان انگلیسی را با موفقیت پشت سر بگذارید. موضوع مهم این است که منظور از مهاجرت فقط رفتن به آن کشور نیست.

تحصیل در دانشگاه های جهان

همانند یافتن شغل بهتر، یکی دیگر از برتری های یادگیری زبان انگلیسی فرصت تحصیل در بهترین مدرسه ها و دانشگاه هاست. اگر رویای تحصیل در دانشگاهایی مانند هاروارد، استنفورد، آکسفورد، کمبریج و MIT را در سر می پرورانید، دانستن زبان انگلیسی حتمی خواهد بود. طبق تحقیقات صورت گرفته انتظار می رود تا 10 سال آینده، چیزی نزدیک به 2 میلیارد نفر در سطح جهان زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

علم

در دنیای علم به طور گسترده از اصطلاحات و لغات انگلیسی استفاده شده و همواره لغات جدیدی نیز وارد فرهنگ لغات علمی می شوند. بنابراین برای درک درست آنها دانستن این زبان الزامی است.

کسب و کار

پیشرفت تکنولوژی زبان را به نقاط دوردستی از جهان کشاند که پیش از آن میسر نبود. تحقیقی که به تازگی توسط سایت معتبر LinkedIn صورت گرفته است نشان می دهد که بیش از 90 درصد شرکت ها و کمپانی ها استخدام فردی که توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را داراست در اولویت قرار داده و او را برای کسب و کار خود سودمند می دانند.